понеділок, 29 травня 2017 р.

День Європи в нашій біліотеці

      Україна ухвалила стратегічний курс на євроінтеграцію та висловила наміри якнайшвидше приєднатися до Європейського співтовариства. Саме тому й був на державному рівні встановлений у нашій країні День Європи, який відзначається з 2003 року кожної третьої суботи травня.

      У цей день  відбувається багато цікавих , пізнавальних та розважальних заходів в усіх містах України.  Овруцька міська бібліотека для дорослих не залишилась осторонь цієї події. Разом їз громадською організацією « Спілка поляків Овруччини», було організовано і проведено інтелектуально-літературний круїз   «Відкрий для себе Європу».


                                    
                    Цікавою для присутніх була розповідь  про найближчу державу-сусідку,одну з країн Європи - Польщу,викладачки польської мови Атрощенко Світлани  Михайлівни.   
 

              Цей захід  був організований та проведений , щоб показати молоді, що вступ до Європейського Союзу, це гарний і потрібний крок для нашої рідної України. Адже саме молоді у майбутньому вирішувати потрібно чи ні вступати Україні до цього союзу. А також саме молодь буде жити у країні Європейського Союзу.

Немає коментарів:

Дописати коментар